Koncert Jesienny

Utworzono dnia 01.12.2019

Podczas Koncertu Jesiennego, który odbył się 28 listopada w Szkole Podstawowej nr 6 w Redzie, uczniowie zaprezentowli występ muzyczno - poetycki pt. "Wokół Noblistów", w trakcie którego recytowali wiersze i fragmenty prozy polskich noblistów. Całość okraszono nastrojowymi piosenkami jesiennym. Działająca w tym czasie Cafe "Szóśtka" oferowała szeroki wybór pysznych ciast i gorących napojów, przy których jeszcze przyjemniej słuchało się występu uczniów.

Wydarzenie miało charakter charytatywny jako, że po zakończonym występie i krótkich przygotowaniach odbyła się sprzedaż misiów wykonanych na tę okazję przez wolontariuszy w akcji "Uszyj misia". Sześćdziesiąt sześć misiów znalazło swoich nowych, szeroko uśmiechniętych właścicieli, a uzyskany ze sprzedaży dochód (1020 zł) w całości zostanie przekazany na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, tak samo, jak pieniądze uzyskane ze sprzedanych w Cafe "Szóstka" ciast i napojów.

Tych, którzy chcą obejrzećfilm zarejestrowany podczas koncertu zapraszamy na nasz profil facebookowy

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie koncertu, występującym uczniom oraz nauczycielom, którzy przygotowali cały występ, hojnym darczyńcom, a także wielu rodzicom i uczniom wspierającym nas w każdy inny sposób.

Koncert Jesienny

Utworzono dnia 01.12.2019, 13:14