IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Redzkiej Szóstce

Utworzono dnia 22.10.2019

Szkoła Podstawowa nr 6 w Redzie wzięła udział w IX Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia, który odbył się 4 października 2019 r. Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypominania sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć ją, mieli okazję nadrobić zaległości.

Akcja poległaa na przeprowadzaniu krótkich egzaminów z tabliczki mnożenia przez Komisje Egzaminacyjne. W piątek, 4 października od godziny 8:00 Komisje przeprowadzały krótkie egzaminy z tabliczki mnożenia dla uczniów klas IV – VIII. Uczniowie otrzymywali losy z 5 trudnymi przypadkami mnożenia. Jeżeli uczestnik akcji podał wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywał tytuł: MT EXPERT. Punktem finałowym IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia było wręczenie certyfikatów potwierdzających znajomość tabliczki mnożenia wszystkim uczniom, którzy pomyślnie zdali egzamin.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Nad przebiegiem akcji czuwali nauczyciele matematyki.