Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj

Utworzono dnia 11.12.2019

Już po raz drugi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Redzie biorą udział w kampanii społecznej zatytułowanej: IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ. Kampania ta ma na celu wysyłanie kartek świątecznych najbliższym po to, aby podkreślić wyjątkowość łączących nas więzi i osobistych relacji w świecie, w którym bardzo ważna rolę odgrywają technologie informacyjno-komunikacyjne.

Samorząd Uczniowski redzkiej Szóstki aktywnie włączył się do akcji i zachęcał dzieci oraz dorosłych, aby w okresie świąt Bożego Narodzenia w sposób świadomy odłożyć media cyfrowe, a zamiast standardowych, kopiowanych formułek smsowych napisać i wysłać własną kartkę świąteczną. Bardzo ważne jest kultywowanie rodzinnych tradycji, zaś wysłanie takiej świątecznej kartki na pewno w ową tradycję świetnie się wpisuje.

Podsumowując, społeczność SP 6 w Redzie napisała i rozesłała kilkaset takich kart pocztowych. Wierzymy, że adresaci poczują się szczególnie i miło, gdy zajrzą do swoich skrzynek i znajdą taka sympatyczną niespodziankę.

Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj

Utworzono dnia 11.12.2019, 09:19