Dyskusyjny Klub Filmowy dla Rodziców w Redzkiej Szóstce

Utworzono dnia 12.12.2019

Dyskusyjny Klub Filmowy istnieje w naszej szkole już trzeci rok. Spotkania odbywają się w gronie Rodziców i specjalistów pracujących w naszej placówce. Po obejrzeniu filmu w przyjaznej atmosferze, przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty jest czas na podzielenie się wrażeniami, a także dyskusję na temat ważnych problemów poruszonych w filmie związanych z wychowaniem i dorastaniem naszych dzieci, wątpliwościami nas jako Rodziców. Klub cieszy się rosnącą popularnością wśród Rodziców naszych wychowanków i skupia coraz większe grono widzów. W listopadzie podczas klubowego spotkania zaprezentowany został film pt. „Validation”. Ta piętnastominutowa etiuda zainspirowała przybyłych gości do gorącej dyskusji. Film można znaleźć na YouTube i obejrzeć, by samemu dokonać oceny prezentowanego w nim tematu.